Slika marke PROTECT
Šifra proizvoda 3120425
star-rating-empty iconstar-rating-empty iconstar-rating-empty iconstar-rating-empty iconstar-rating-empty icon
Artikl Müllerove robne markeMüllerova robna marka
Zaštitni blokator mrava

Zaštitni blokator mrava

star-rating-empty iconstar-rating-empty iconstar-rating-empty iconstar-rating-empty iconstar-rating-empty icon
Šifra proizvoda 3120425
3,99 €
15,96 € / 1 kguklj. PDV
Sadržaj: 250 g

Detalji o porizvodu

PROTECT blokator mrava stvara pouzdanu fizičku barijeru za sprječavanje širenja mrava. Ovaj mineralni prah na bazi zeolita ne sadrži insekticide i nudi svestrane mogućnosti primjene.

  • Pruža učinak fizičke barijere protiv mrava bez upotrebe insekticida
  • Fleksibilna primjena posipanjem ili zalijevanjem u unutarnjim i vanjskim prostorima
  • Prikladno za upotrebu u kući, na terasama, balkonima te na travnjacima
  • Prah se sastoji od minerala zeolita sedimentnog podrijetla

Prah se jednostavno nanosi na mjesta gdje se mravi zadržavaju. Može se posipati kao barijera širine oko dva do tri centimetra izravno na putanje kretanja i oko ulaza u gnijezda. Alternativno, prah se može otopiti u vodi i pomoću kante za zalijevanje bez nastavka za prskanje uliti izravno u pukotine, fuge ili procjepe u zidovima u kojima se pretpostavlja postojanje mravljih hodnika. Puna učinkovitost postiže se nakon sušenja nanesene otopine, stoga se preporučuje primjena tijekom suhog vremena.

Inhalt250 g
ProdukttypInsekten- & Ungezieferschutz
InhaltsstoffeZeolit, bogat klinoptilolitom sedimentnog porijekla
LagerhinweisČuvati izvan dohvata djece. Čuvati u originalnom pakiranju. Čuvati dobro zatvoreno, na hladnom, suhom i dobro prozračenom mjestu. Čuvati dalje od hrane i pića. Preporučena temperatura čuvanja: 5-30°C.
AnwendungshinweisNanesite 50 g sredstva za ubijanje mrava na područja gdje su prisutni mravi. tj. unutar kuće, oko kuća, na terasama ili balkonima, kao i na Travnjaci. prašak se može koristiti kao barijera izravno na pješačkim stazama i površinama. PRIMJENA U PROCESU IZLIJEVANJA: Za pripremu otopine za lijevanje, 50 g prašak se otopi u 500 ml vode. Rješenje uključuje korištenje kante za zalijevanje bez nastavka za prskanje izravno u pukotine, spojeve ili Ulijte vodu u pukotine u zidu gdje se sumnja na tunele mrava. Učinkovitost (nijedno /ništa efekta gniježđenja) počinje nakon sušenja. Stoga Preporučuje se nanošenje na suncu. Za osjetljive površine. Prije upotrebe, testirajte kompatibilnost proizvoda na neupadljivom području. Ostatke proizvoda uklonite s puno vode i četkom. Razasuto oko najezde mrava ili ulaza u gnijezda. Širina cca. 2-3 cm. maks. 50 g/metar (udaljenost trčanja).
Herstellerterrasan Haus- + Gartenbedarf GmbH
HerstelleradresseRosenweg 2-4, DE-86641 Rain am Lech
Kontaktmöglichkeitinfo@terrasan.de
pažnja: Biocidne proizvode koristite s oprezom. Uvijek čitanje etiketu i informacije o proizvodu prije upotrebe.
P101 Ako je potreban liječnički savjet, pri ruci imati spremnik ili etiketu proizvoda. P102 Čuvati izvan dohvata djece. P103 Pažljivo pročitati sve upute i slijediti ih. P501 Sadržaj/spremnik odložiti u odobreni pogon za zbrinjavanje otpada.