Slika marke SWISS O-PAR
Šifra proizvoda 800939
star-rating-empty iconstar-rating-empty iconstar-rating-empty iconstar-rating-empty iconstar-rating-empty icon
SWISS-O-PAR vosak za oblikovanje kose s mirisom kokosa

SWISS-O-PAR vosak za oblikovanje kose s mirisom kokosa

star-rating-empty iconstar-rating-empty iconstar-rating-empty iconstar-rating-empty iconstar-rating-empty icon
Šifra proizvoda 800939
3,99 €
0,04 € / 1 mluklj. PDV
Sadržaj: 100 ml

Detalji o porizvodu

SWISS-O-PAR vosak za oblikovanje kose s kokosom pruža kosi postojanost i prirodan sjaj za raznolike frizure. Obogaćen egzotičnim mirisom kokosa, omogućuje jednostavno oblikovanje za svaki dan.

  • Formula s njegujućim kokosovim uljem za podatnu kosu
  • Pruža frizuri postojanost i sjaj bez sljepljivanja
  • Prikladan za sve tipove kose i raznovrsne stilove
  • Sastav bez silikona

Ovaj vosak za kosu izvrstan je izbor za strukturiranje frizure. Tekstura se jednostavno nanosi na suhu kosu kako bi se oblikovao željeni izgled. Kod kratke kose vosak se može u maloj količini nanijeti na korijen za postizanje većeg volumena. Kod duže kose prikladan je za utrljavanje u vrhove ili isticanje pojedinačnih pramenova. Vosak za oblikovanje lako se ispire uz umjerenu upotrebu.

Inhalt100 ml
ProdukttypHaarwachs
Produkteigenschaftštiti|mirisno|jača|glatko
Haartypza sve tipove kose
InhaltsstoffeVazelin, ulje Cocos Nucifera, bijelog luka (Cera Alba), parfem, tokoferol, kumarin, benzil benzoat, askorbil palmitat, hidroksicitronelal, askorbinska kiselina, limunska kiselina, PEG-8
AnwendungshinweisZa optimalno držanje na kratkoj kosi, štedljivo nanesite na korijen. Za dugu kosu, nanesite na vrhove kako biste zaštitili od isušivanja ili dramatično istaknuli pojedinačne vlasi.
Eigenschaftenbez silikona
GeschenkverpackungNe
Zielgruppežene|Muškarci|Unisex
HerstellerRufin Cosmetic GmbH
HerstelleradresseAuf dem Kessellande 1 ,30900 Wedemark
Kontaktmöglichkeitinfo@rufin.de