DOBITNICI NAGRADNE IGRE "Beauty poklon za svoje najdraže kupi i crvenog Fiću kao nagradu pokupi"


1. GLAVNU NAGRADU FIAT 500 DOLCE osvojila je: MARGITA CICMILOVIĆ, SPLIT


2. ELEKTRIČNI ROMOBIL XIAOMI M365 osvojila je: DRAŽENA POKRAJČIĆ


3. POKLON PAKET U VRIJEDNOSTI 1000 kn osvojili su:


MARTINA SEKULIĆ MEDENJAK
TIHOMIR VUKELIĆ
MIRJANA LEŠČAN
ZORAN MEDIĆ
ZDRAVKA RADIĆ
IVANA BARUN
ANA DRAGOJEVIĆ-VUČKOVIĆ
ANITA BATINOVIĆ
NATAŠA KRAJAČIĆ
DANICA KOZJAK




Dobitnici će biti obaviješteni o preuzimanju nagrade od strane Organizatora, tvrtke Orbico beauty d.o.o.

Za više informacija dobitnici se mogu javiti na sljedeću e-mail adresu: beauty.hr@orbico.com










DOBTINICI NAGRADNOG NATJEČAJA "ADVENTSKI KALENDAR 2019"

1. prosinac
  1. Ivana Pernjek, Zagreb
  2. Mirko Zrilić, Bjelovar
  3. Roko Riznić, Zadar
  4. Mario Lovasić, Koprivnica
  5. Sanja Ilijaš, Prelog

 

2. prosinac
  1. Aleksandar Senkas, Zagreb
  2. Karla Šimunić, Sesvete, Zagreb
  3. Patrik Tome, Prepuštovec
  4. Silvija Kutnaker, Donji Miholjac
  5. Branislava Mikulić, Knin
  6. Tatjana Lukić, Vukovar
  7. Domagoj Vrkić, Zagreb
  8. Zlatko Potočki, Zagreb
  9. Srđan Subotić, Zagreb
  10. Zoran Matovina, Koprivnica

 

3. prosinac
  1. Matia Juratek, Zagreb
  2. Doroteja Mesarek, Dekanovec
  3. Ivanka Jažić, Osijek
  4. Martina Matejčić, Zagreb
  5. Andrea Zebić, Sinj
  6. Ita Huljev, Primošten
  7. Tea Čehulić, Zagreb
  8. Pero Bek, Jakšić
  9. Slavica Bek, Čepin
  10. Ivana Baćilo, Mlinište

 

4. prosinac
  1. Dijana Turniški, Đurmanec
  2. Marko Solarić, Vrbovec
  3. Nikolina Klemenčić, Sveta Nedelja
  4. Tea Štefan Kovačević, Rijeka
  5. Irena Vresk, Zagreb

 

5. prosinac
  1. Tihana Ivković, Kaštel Gomilica
  2. Mladen Pavlinović, Sibinj
  3. Adrijana Kovačević, Koška
  4. Amela Musić, Zaprešić

 

6. prosinac
  1. Katja Golić, Zagreb
  2. Mia Lakotić, Tribalj
  3. Grgur Bikić, Rijeka
  4. Ana Lesković, Gornja Stubica
  5. Lucija Tošić, Zagreb
  6. Robert Sitaž, Grubišno Polje
  7. Gordana Kenđel Jovanović, Rijeka
  8. Ivana Ćorić, Vinkovci
  9. Lidija Mesić, Senj
  10. Snježana Vukušić, Krasica

 

7. prosinac
  1. Dominik Zamecnik, Osijek
  2. Mirjana Fredotović, Zagreb
  3. Goran Kosović, Virovitica
  4. Nikolina Lacko, Dugo selo
  5. Sanja Pogačić, Duga Resa

 

8. prosinac
  1. Leo Biondić, Vrsar
  2. Stanka Tomašević, Dubrovnik
  3. Kristina Krulić Himmelreich, Zaprešić
  4. Mihaela Korušić, Zagreb
  5. Mladenka Horvat, Zagreb
  6. Elizabeta Lemezina, Zadar
  7. Željka Dorociak Škrinjarić, Zagreb
  8. Daliborka Rajković, Sveti Ivan Žabno
  9. Đuro Zetovic, Sikirevci
  10. Marina Đaković, Batrina Nova Kapela

 

9. prosinac
  1. Luka Ivković, Lug Subotički
  2. Katarina Josipa Siroglavić, Zagreb
  3. Marina Basrek, Dugo Selo

 

10. prosinac
  1. Milica Bodražić, Osijek
  2. Žana Okreša, Zagreb
  3. Mira Žužić, Rovinj
  4. Mirna Škrlac, Karlovac
  5. Saša Čorko, Bedekovčina
  6. Višnja Mustač, Zagreb
  7. Irena Majić, Zmijavci
  8. Anita Kovačić, Kostrena
  9. Bernardica Džaić, Osijek
  10. Ivica Tolj, zagreb

 

11. prosinac
  1. Valentina Pergar, Zagreb
  2. Vlatka Đerek, Osijek
  3. Tena Strupar, Ivanec
  4. Marijan Marušić, Velika Gorica
  5. Antonija Kiseljak, Zagreb

 

12. prosinac
  1. Zlata Malović, Donji Dragonozec
  2. Marina Hajdinjak, Varaždin
  3. Ana Ljubek, Vidovec
  4. Dubravka Lipovac Pehar, Slavonski Brod
  5. Iva Sikavica, Zagreb


13.
prosinac

  1. Sanja Ivandija, Ferdinandovac
  2. Antonia Vinko, Sv. Martin na Muri
  3. Katarina Kašnik Kovač, Ivanja Reka
  4. Marija Kunac, Cerić
  5. Marijana Klobučar, Karlovac

 
14. prosinac

  1. Nevenka Vukoje, Zagreb
  2. Marina Jakšić, Zagreb
  3. Maja Piroš, Čepin


15.
prosinac

  1. Ivana Šimek, Zagreb
  2. Ivana Bekavac, Kašina
  3. Ljubica Muretić, Sisak
  4. Anamarija Kufner, Zagreb
  5. Maja Slunjski, Ivanec

 
16.
prosinac

  1. Marija Čargonja, Čavle
  2. Marija Crnčević, Metković
  3. Barbara Jakovac Povrlišak, Malinska
  4. Marija Rodić, Rijeka
  5. Velimir Bratković, Krapinske Toplice
  6. Vesna Kalinić, Virovitica
  7. Verica Blagus, Rovišće
  8. Alinka Funtek Radmanić, Vukovar
  9. Tomislav Kralj, Belovar
  10. Desanka Biruški, Zagreb
  11. Marija Jurisic, Solin
  12. Slavko Faćko, Vinkovci
  13. Denis Radinković, Rijeka
  14. Tajma Rismondo, Split
  15. Julijana Melinček, Sračinec

 
17. prosinac

  1. Štefanija Toma - Potočki, Zagreb
  2. Marina Vrđuka Beleš, Rijeka
  3. Lana Pecnik, Velika Gorica
  4. Ivan Ret, Osijek

 
18.
prosinac

  1. Marijana Kučak, Zagreb
  2. Jasna Runtić, Osijek
  3. Biljana Curcic, Dalj
  4. Katarina Kovač, Novi Zagreb
  5. Josip Zgombić, Zagreb
  6. Martina Kolić Kešin, Ogulin
  7. Andrea Novakovic, Drniš
  8. Katarina Zamljačanec, Koprivnica
  9. Dejan Novakovic, Darda
  10. Marko Meštrović, Pleternica

 
19. prosinac

  1. Renata Flegar, Varaždin
  2. Nada Poljak, Vukovar
  3. Jasmina Vranduklija Bulajić, Zagreb
  4. Natalija Hajmburger, Vinkovci
  5. Jan Borković, Viškovo

 
20. prosinac

  1. Marija Marinović, Rijeka
  2. Božo Durdov, Podstrana
  3. Bruno Varga, Drnje
  4. Ivana Vitasović, Barban

 
21. prosinac

  1. Dragica Bjelobradić, Krk
  2. Jelena Acan, Sisak
  3. Lea Tot, Dekanovec
  4. Ivana Matacun, Dugo Selo
  5. Jasna Zovko, Zmijavci
  6. Ljiljana Blagaic, Split
  7. Marina Rengel Brlečić, Koprivnica
  8. Robert Zic, Punat
  9. Milica Lekić, Zagreb
  10. Ana Baričević, Vrsar

 
22. prosinac

  1. Martina Zlatar, Zagreb
  2. Marija Ret, Osijek
  3. Aleksandar Marković, Osijek
  4. Augustin Urlić, Split
  5. Vesna Vukelić, Viškovo
  6. Petra Jurina, Sveti Križ Začretje
  7. Bojan Matijevic, Karlovac
  8. Kristina Sačič, Trnovec
  9. Ivana Drožđek, Sračinec
  10. Sanja Melada Jugo, Rijeka

 
23. prosinac

  1. Kristina Barišić, Nuštar
  2. Vilko Hladek, Zagreb
  3. Daniel Pugel, Rijeka
  4. Josipa Stanusic Dimeski, Osijek
  5. David Antolović, Harkanovci

 
24. prosinac

  1. Davorka Feher, Čakovec
  2. Branimir Omazić, Sveta Nedelja
  3. Kristijan Mihalinec, Zaprešić
  4. Marko Janušić, Samobor
  5. Bara Zemljić, Zagreb
  6. Gordan Butković, Rovinj
  7. Marina Ražov, Zadar
  8. Dario Žulić, Zagreb
  9. Antonija Pažin, Zagreb
  10. Nevenka Korunda, Bestovje



Čestitamo dobitnicima!

Nagrade uskoro stižu na Vaše adrese.

Pratite nas i dalje!