DOBITNICI NAGRADNE IGRE „SPA odmor za dvoje“

Glavna nagrada „SPA odmor za dvoje“ u Falkensteiner Resortu Punta Skala:

Lucija Pokos, Varaždinske Toplice

 

Dobitnici AVEO poklon paketa 

1 Martina Banić, Rijeka
2 Josipa Maras, Solin
3 Silvija Brezonjić, Sesvete
4 Danijela Frlan, Rijeka
5 Tamara Franjević, Pula
6 Astrid Trišić, Pula
7 Miroslav Martinčević, Varaždin
8 Iva Bobetko, Zagreb
9 Andrijana Mijić Sedlar, Zagreb
10 Lea Ačkar, Sesvete


Čestitamo svim dobitnicima!
Pratite nas i dalje!












DOBITNICI NAGRADNOG NATJEČAJA "Advetski kalendar 2021."

01.12.
1 Vranjković Mihaela, Split
2 Bodražić Milica, Osijek
3 Kurtović Sanja, Split
4 Žerjav Novak Anita, Čakovec
5 Antunović Kim, Osijek
02.12.
1 Orsanic Želimir, Zagreb
2 Potočki Maja, Zagreb
3 Mučaji Maja, Zadar
4 Kasum Borna, Split
5 Šipek Zlatko, Maruševac
03.12.
1 Putanec Gotal Josipa, Lepoglava
2 Bugarija Ivana, Bibinje Zadar
3 Laić Dubravka, Karlovac
4 Čop Lara, Rijeka
5 Damijanić Oriana, Pula
6 Poljak Irena, Pitomača
7 Hrdina Desanka, Krapina
8 Vicić Bojčetić Sanja, Crikvenica
9 Križić Tanja, Lukač
10 Burčul Dafne, Zagreb
04.12.
1 Vrkić Nikolina, Zagreb
2 Barna Barbara, Rijeka
3 Brunjak Andreja, Barban
4 Krstulović Martina, Zagreb
5 Tusek Dino, Bednja
05.12.
1 Novokmet Natalie, Kaštel Lukšić
2 Brečević Ornela, Labin
3 Turković Karmen, Zagreb
4 Tušek Tina, Dražice
5 Vukmir Mateja, Osijek
06.12.
1 Knežević Vladimir, Osijek
2 Toma Potočki Štefanija, Zagreb
3 Belša Lovre, Zagreb
4 Vukadin Mirjana, Solin
5 Biruski Vlatka, Zagreb
6 Muzinic Miroslava, Split
7 Širola Sara, Veli Lošinj
8 Kenji Nikola, Trnovec
9 Žižić Josip, Otok dalmatinski
10 Brekalo Veselko, Pleternica
07.12.
1 Strahonja Blanka, Osijek
2 Kuvačić Irene, Rijeka
3 Šarko Željka, Turčin
4 Mušin Biserka, Zagreb
5 Demaria Lorena, Opatija
6 Vulić Franjo, Novska
7 Poldrugač Jelena, Biškupec Zelinski
8 Beniković Sabina, Osijek
9 Oreščanin Branka, Zagreb
10 Sprem Marko, Zagreb
8.12.
1 Peroković Sonja, Koprivnički Bregi
2 Terek Marta, Slatina
3 Srnec Draga, Mursko Sredisce
4 Mikuličić Doris, Ist 
5 Simičević Fanita, Matulji
6 Vincelj Vlasta, Pula
7 Bubalo Stipo, Zagreb
9.12.
1 Varkaš Ivana, Zagzvod
2 Crepic Dragutin, Vinkovci
3 Karšaj Igor, Zagreb
4 Marijanović Sara, Rijeka
5 Starčević Dragica, Rijeka
10.12.
1 Brenko Sanja, Pula
2 Jercic Bruno, Split
3 Tomić Marija, Viškovo
4 Dejanović Petra, Zagreb
5 Bilankov Željka, Split
6 Zagorec Marija, Karlovac
7 Batinović Ivana, Zadar
8 Rotar Boja, Pleternica
9 Lukač Sonja, Zagreb
10 Benažić Jekić Luana, Pazin
11.12.
1 Mudrinović Nives, Zagreb
2 Gracin Marko, Velika Gorica
3 Zadro Lea, Beketinci
4 Vitko Tin, Samobor
5 Šuflaj Mislav, Zagreb
6 Milesic Mario, Trogir
7 Laka Nevena, Zagreb
8 Čičak Tomislav, Osijek
9 Štimac Olga, Pula
10 Kesić Marijana, Dugo selo
11 Bartulovic Sanja, Split
12 Janković Krešo, Kalinovac
12.12.
1 Čutura Joanna, Zagreb
2 Perišić Emilija, Dugopolje
3 Juričević Maja, Rijeka
4 Tošić Katica, Vinkovci
5 Mihalić Vlado, Karlobag
13.12.
1 Buric Mihalic Klaudija, Sunja
2 Perica Dalenka, Zagreb
3 Bijelić Branka, Koprivnica
4 Žabek Snježana, Konjšćina
5 Frlan Marčelja Iva, Drazice
14.12.
1 Babić Sandra, Zagreb
2 Deny Vedran, Osijek
3 Kučinić Nikolina, Ogulin
4 Štefanek Vinko, Zadar
5 Lebinac Goran, Pula
15.12.
1 Lanča Vedran, Pazin
2 Matticchio Marino, Galižana
3 Rakoš Vladimir, Zagreb
4 Kanižaj Anđelko, Zagreb
5 Livaja Sonja, Tenja
16.12.
1 Kovačić Irina, Petrijanec
2 Crvelin Antonela, Rijeka
3 Drožđek Ružica, Sračinec
4 Kovač Mirjana, Strahoninec
5 Matek Maric Ana, pula
6 Bobinec Tatjana, Mace
7 Lukić Bačkonja Adrijana, Zagreb
8 Zajec Sanja, Zagreb
9 Okreša Matijević Lana, Zagreb
10 Kokeza Maricrvene, Split
17.12.
1 Gaži Martina,Peteranec
2 Kardum Suzana, Zadar
3 Fabijanić Stevo, Čepin
4 Skrbin Antigona, Velika Gorica
5 Kelava Anika, Zagreb
18.12.
1 Halambek Ivica, Zabok
2 Gal Tomislav, Tenja
3 Žalac Ivica, Osijek
4 Sabolić Valentina, Lukač
5 Mikačević Nereo, Lovran
6 Gebaj hrvoje, Tenja
7 Ivanušić Diana, Turčin
8 Polović Iva, Karlovac
9 Iveljić Duk Mihaela, Livana
10 Bojčić magdalena, Ružić
19.12.
1 Šarić Antonija, Dugo Selo
2 Petresin Tomislav, Ladimirevci
3 Giljanović Andrej, Split
4 Erceg Mario, Karlovac
5 Horvat Marko, Čakovec
20.12.
1 Hodinj Martina, Zagreb
2 Biruski Vladimir, Zagreb
3 Petrušić Anamarija, Zagreb
4 Danjek Božana, Zagreb
5 Bartulovic Martina, Solin
21.12.
1 Šneler Vesna, Zareb
2 Božičković Kričković Bernarda, Zagreb
3 Plazibat Jurica, Zagreb
4 Jurković Vesna, Petrijevci
5 Aberle Brčić Ana, Nova Gradiška
22.12.
1 Breljak Pavka, Zagreb
2 Cingulin Vedran, Zaprešić
3 Knez Josipa, Bilje
4 Benzon Ivana, Dubrovnik
5 Furjan Mateja, Zagreb
6 Fanjek-Palikuća Branka, Kašina
7 Radan Paula, Split
23.12.
1 Lučenčić Suzana, Višnjevac
2 Matulović Ana, Blato
3 Smičić Lucija, Vukovar
4 Volf Dujmović Viktorija, Hrvatski Leskovac
5 Morvaj Blaženka, Gornja Vrba
24.12.
1 Baica Marinko, Osijek
2 Lončarić Lidija, Sveta Nedjelja
3 Amidžić Ivana, Osijek
4 Žulić Marijo, Zagreb
5 Jakupec Marko, Zagreb
6 Tenžera Snježana, Osijek
7 Budimir Tanja, Valpovo
8 Havel Augustina, Zagreb
9 Miškić Dario, Zagreb
10 Majić Ljiljana, Zagreb



Čestitamo svim dobitnicima!

Nagrade uskoro stižu na Vaše adrese.

Pratite nas i dalje i uživajte u predblagdanskom raspoloženju!